About

Magdalena Iwańska Foto: Agnieszka Wojtuń

Magdalena Iwańska
Foto: Agnieszka Wojtuń

Magdalena Iwańska – redaktor mody, stylistka, kreator wizerunku, trendsetterka.

Moda i stylizacja to jej pasja, odkąd sięga pamięcią. A od wielu lat to także jej sposób na życie. Wrodzone wyczucie stylu, doskonały gust oraz zmysł artystyczny sprawiają, że tworzy wyszukane, szykowne i przede wszystkim niesztampowe propozycje stylizacji, wyróżniające się indywidualnym podejściem do klienta. Jest niekwestionowaną profesjonalistką w tym, co robi.
Branża mody, zarówno krajowa, jak i zagraniczna, jest jej bardzo bliska. Często uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach modowych w Polsce, znanych projektach, sesjach zdjęciowych, współpracuje z cenionymi firmami, a także z wieloma osobistościami świata show-biznesu.
Była redaktor prowadzącą portali o modzie – sophisti.pl i sophistifashion.pl. Obecnie tworzy magazyny z zakresu mody i lifestyle’u dla wydawnictwa Valkea Media SA oraz prowadzi bloga kreatorniastylu.com. Oprócz tego publikuje artykuły na łamach wielu tematycznych magazynów oraz portali internetowych.
Jej specjalność to kompleksowa stylizacja pokazów mody, sesji fotograficznych, reklam oraz produkcji telewizyjnych. Zajmuje się też kreowaniem wizerunku osób publicznych oraz prywatnych, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu mody, stylu, dress code oraz personal shopping w kraju i zagranicą.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s